Apartament No.5

Przestronny i wykończony w ciepłym stylu glamour, który wprowadza aurę luksusu i podkreśla przedwojenny klimat miejskiej zabudowy śródmieścia Raciborza. W pełni wyposażone 48m2 to kilka stref: wypoczynkowa, rozrywkowa, jadalniana i kuchnia. Osobne pomieszczenia to sypialnia oraz łazienka z WC.

Salon

W salonie znajduje się wygodny narożnik wypoczynkowy (ze specjalną nakładką poprawiającą jakość snu) na którym bez najmniejszych problemów wyśpi się dwoje dorosłych osób. Salon dzieli przestrzeń z rozkładanym stołem jadalnianym, przy którym swobodnie może zasiąść do 8 osób. Ściany zdobią reprodukcje zdjęć Raciborza z okresu przedwojennego.

Sypialnia

Sypialnia to łoże małżeńskie z klimatycznym podświetleniem, tworzącym odpowiedni nastrój do relaksującego snu. Ściany zostały przyozdobione reprodukcją Gustava Klimta pt. „Moon”, a do pomieszczenia rzeczy naszych gości oddajemy przestronną zabudowę z lustrem, w której znajdują się: żelazko, deska do prasowania, suszarka na pranie, odkurzacz i inne niezbędniki.

Aneks kuchenny

Komfort pobytu zwiększa w pełni wyposażony aneks kuchenny z lodówką, mikrofalą, płytą elektryczną, okapem, kompletem naczyń, zmywarką oraz czajnikiem elektrycznym.

Łazienka

Do dyspozycji naszych gości oddajemy łazienkę z prysznicem, pralką, suszarką do włosów i kompletem ręczników.

Bezpłatny parking

TV z nc+ i HBO GO

Darmowy internet

xbox 360 i gry